Organizator pracy artystycznej

Magdalena Mucha

 

Sekretariat

Ewa Jędrzejczyk

 

Dział Marketingu i Organizacji Widowni

Aleksandra Urbaniak (kierownik)

Katarzyna Enz-Rachwał (organizacja widowni)

Monika Kadula (organizacja widowni)

Krzysztof Dziedzic (spec. d/s marketingu, organizacja widowni, abonamenty)

Grzegorz Obrok (spec. d/s sieci informatycznej)

Dariusz Baran (spec. d/s multimediów, Wielki Ekran)

 

Impresariat, edukacja i wynajem

Aneta Belcik

 

Dział Kreacji i Pozyskiwania Funduszy

Magdalena Musialik-Furdyna (kierownik, redakcja „Premiery” - programu teatralnego)

Bogumiła Michalska (sprawy redakcyjne, media internetowe)

Patrycja Babicka (promocja w nowych mediach)

 

Dział Redakcyjny (portal Premiera.org.pl w realizacji)

Karolina Więckowska (kierownik)

Marta Müller (spec. d/s marketingu internetowego)

 

Kierownik administracji

Halina Kaczmarska

 

Księgowość

Marta Kajor (główna księgowa)

Zofia Krok

Sylwia Lisowska

Teresa Siemieniec

Jadwiga Warzecha (zastępca głównej księgowej)

 

Kadry

Bogumiła Zaszczudłowicz

 

Radca prawny

Magdalena Mac-Szponder

 

Archiwum

Wojciech Mucha

 

Kasa

Olga Kiełek

Barbara Toczyska

Katarzyna Wacławczyk

 

Magazyn

Wiesław Szlapa

Czesław Kapralski

 

Specjalista d/s BHP

Piotr Zając

 

Konserwatorzy

Marek Gajowy

Krzysztof Warzecha

 

Główny specjalista d/s remontowych

Andrzej Sarota

Kierownik muzyczny Artur Sędzielarz

 

Kierownik techniczny Robert Łęcki

 

Inspicjenci / suflerzy

Sylwia Domin

Monika Handzlik

Joanna Jaworska

Teresa Twardziak-Bazylczuk

 

Pracownia elektroakustyczna

Piotr Kubic (mistrz pracowni)

Mateusz Hajto

Piotr Kłembukowski

Jan Madej

 

Pracownia oświetleniowa

Marek Oleniacz (mistrz pracowni)

Wiesław Falasa

Marcin Padlewski

Tomasz Wentland

Bartosz Wierzba

 

Rekwizytornia

Beata Kowicka

Adam Świstak

 

Rekwizytorzy Sarego 7

Ewa Orlicka

Michał Zabrzeski

 

Pracownia fryzjersko-perukarska

Krystyna Krupińska

Janina Wątor

 

Fryzjerka / charakteryzatorka

Anna Łączny

Anna Zygmuntowicz

 

Garderobiane

Monika Buczyńska

Władysława Jachym

Magdalena Skąpska

Barbara Węglowska

 

Pracownia dekoratorska

Urszula Czernicka

Agata Stańczyk

 

Kierownik d/s bezpieczeństwa i ochrony zasobów

Mariusz Błaż

 

Zastępca kierownika d/s bezpieczeństwa

Alina Keller

 

Montażyści dekoracji

Paweł Krzęciasz (główny brygadier sceny)

Roman Kaim

Szymon Kapcia

Rafał Kornecki

Mariusz Lipiński

Tomasz Smuła

Michał Wójcik

 

Pracownia tapicerska

Michał Sobucki

 

Pracownia krawiecka

Halina Müller (kier. pracowni damskiej)

Andrzej Szcządała (kier. pracowni męskiej)

Piotr Fima

Violetta Gołdyn

Monika Gawor

Renata Grabowska

Anna Nortowska