Przyszedł mężczyzna do kobiety -gościnnie-

Siemion Złotnikow

Duża Scena Karmelicka 6

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszednie troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. Przekonaj się, że to sztuka także o Tobie i że na miłość nie jest nigdy za późno. Może ten spektakl stanie się dla Ciebie pomocą w rozwiązaniu uczuciowych dylematów?

Przyjdź, zobacz, pośmiej się z nami! Przyjdź i zacznij bardziej kochać!

Teatr Bagatela/ Duża Scena, 30 stycznia, 17.30 i 20.00.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Bagatela i na kupbilecik.pl.

TADEUSZ CHUDECKI - znany nie tylko z teatru, filmu, seriali i telewizyjnych programów dla dzieci. Pracował z takimi  reżyserami jak Andrzej Wajda, Kazimierz Kutz, Adam Hanuszkiewicz. Dużą popularność przyniosła mu rola Henia w serialu „M jak miłość”. Jego życiową pasją są także podróże. Życie zawodowe łączy z nieustannymi wyprawami po świecie. Odwiedził przeszło 120 krajów, napisał trzy przewodniki: „Podróże na  każdą kieszeń”, „Dalej w drogę” i „Historia jednej podróży - Azja”. Od niedawna realizuje dla TVP1 swój autorski program: „Podróże z Chudeckim”.

VIOLA ARLAK - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże", najbardziej znana z seriali „M jak miłość”, „Ranczo”, oraz z filmów fabularnych, „Dzień świra” i „Obywatel” Jerzego Stuhra. Można ją oglądać na deskach warszawskich teatrów.