SELFIE.com.pl -gościnnie-

Piotr Jasek

Duża Scena Karmelicka 6

FORMACJA ROZWOJU DELFINI prezentuje

Autor Piotr Jasek

Reżyseria Maria Seweryn

Kostiumy Tomasz Jacyków

Scenografia Katarzyna Adamczyk

Produkcja  Teatr MY

Obsada:

JULIA KAMIŃSKA

FILIP BOBEK

DOROTA POMYKAŁA

MIROSŁAW BAKA

Izabela, mimo trzydziestki na karku ciągle jest sama. Całym jej życiem są książki, nie ma znajomych, nie ma facebooka, nie ma chłopaka, nigdy nie zrobiła sobie selfie… Mamusia, Brygida,od lat umawia ją na randki, jednak wszystkie dotychczasowe skończyły się rozczarowaniem…

Pawełek jest słodki jak batonik, przystojny, ma dobry zawód (jest informatykiem), po prostu, niczego mu nie brakuje – tak myśli o nim ojciec. Prawda jest taka, że Pawełek jest aspołeczny. Całe dnie spędza w Internecie, pracuje jako freelancer, nie ma znajomych oprócz tych z pracy, czyli z Internetu. Nie lubi wychodzić z domu, nie lubi rozmawiać z ludźmi, woli wszystko załatwiać przez komputer. Ojciec Pawełka, Gerard, odkąd żona odeszła od niego wraz z jego szefem - nienawidzi  kobiet. Tym niemniej dla Pawełka szuka idealnej wybranki… podobnie jak Brygida idealnego męża dla swej córki Izabeli.

Szybko rozwija się komedia randkowych pomyłek, na spotkania przychodzą nie te osoby, które się umówiły…  Co z tego wyniknie? Czy aspołeczny informatyk i zatopiona w książkach samotnica przypadną sobie do gustu? Będzie z tego wielka miłość?

Teatr Bagatela, Duża Scena, ul. Karmelicka 6

24 kwietnia 2017 godz. 17.30 i 20.15

Rezerwacje - Organizator: 606 747 336, 12 647 19 33

Bilety: Kasa Teatru (Karmelicka 6) oraz Filmotechnika (Rynek Gł.9)

Bilety online: www.teatralne-delfini.pl

Ceny biletów:  140, 130, 120 i 80zł