Dbajmy o siebie nawzajem!

16.01.2022

NOWE ZASADY POBYTU W TEATRZE

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!

W związku z decyzją rządu o zmianie zasad uczestnictwa w spektaklach teatralnych, od 15 grudnia br. liczba miejsc na widowni podczas spektakli zostaje zmniejszona do 30% sali.

LIMIT NIE DOTYCZY OSÓB W PEŁNI ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID-19, KTÓRE DOBROWOLNIE OKAŻĄ CERTYFIKAT SZCZEPIENIA.

W związku z powyższym prosimy osoby, które zakupiły bilety na nasze spektakle, a które są w pełni zaszczepione przeciw COVID-19 i zechcą okazać nam swój certyfikat, o kontakt mailowy na adres rezerwacja@bagatela.pl W treści maila prosimy podać termin spektaklu, a także liczbę zakupionych biletów i numery miejsc na widowni. Jeśli uda nam się pozyskać wystarczającą ilość deklaracji o chęci okazania certyfikatu, unikniemy przymusowej i kłopotliwej dla wielu osób sytuacji. Liczymy na Państwa wyrozumiałość w sytuacji, gdy konieczne będzie okazanie certyfikatu przed wejściem na widownię. Jednocześnie informujemy, że dane z certyfikatów będą przez Teatr przetwarzane tylko i wyłącznie na potrzeby uczestnictwa w konkretnym spektaklu. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych są dostępne w zakładce „polityka prywatności” na stronie internetowej Teatru pod adresem: www.bagatela.pl

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z biurem organizacji widowni: 12 422 66 77 (pon.-pt. w godz. 8:00-16:00)

WSZYSTKIE OSOBY ODWIEDZAJĄCE TEATR SĄ PROSZONE O ZACHOWANIE NASTĘPUJĄCYCH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA:

a) złożenie przy wejściu na wydarzenie artystyczne pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia oraz dobrowolnego potwierdzenia faktu posiadania ważnego certyfikatu szczepień COVID (tu pobierz Wzór oświadczenia).

b) wyrażenie zgody na udostępnienie danych osobowych i kontaktowych podczas dokonywania zakupu biletów wstępu, umożliwiające Teatrowi udostępnienie Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu danych osobowych uczestników wydarzenia artystycznego (wzór oświadczenia zawierający klauzule dotyczące ochrony danych osobowych stanowi załącznik do Ogólnych zasad bezpieczeństwa „Bezpieczny pobyt”)

c) samodzielne wyposażenie się w środki ochrony osobistej, zasłanianie ust i nosa maseczką przez cały czas pobytu na terenie teatru

Osoby, których stan ogólny wskazywałby na infekcje (katar, kaszel, trudności w oddychaniu, wysoka temperatura ciała) oraz które nie wypełnią oświadczenia, o którym mowa w treści powyżej, nie będą wpuszczane do Teatru. Teatr zastrzega sobie prawo zobowiązania takiej osoby do niezwłocznego opuszczenia obiektu bez prawa do zwrotu należności za bilet.

Pełny opis Ogólnych zasady bezpieczeństwa „bezpieczny pobyt” – zagrożenie wirusem sars-Cov-2 znajduje się TU

Wszelkich informacji udziela telefonicznie Biuro Rezerwacji Biletów od poniedziałku do piątku między 9.00 a 16.00.pod nr tel.;

+48 12 422 66 77
+48 12 424 52 10
+48 12 424 52 11

 

Ponadto zapewniamy Państwa o tym że dokładamy wszelkich starań, by Wasza wizyta przy Karmelickiej 6 i Sarego 7 była bezpieczna. Wszystkie przestrzenie wspólne są na bieżąco dezynfekowane.

Doradzamy – w miarę możliwości – kupno biletów on-line, a jeśli w kasie, to płatność kartą. Przypominamy, że zakup biletu do Bagateli oznacza akceptację regulaminu Ogólne zasady bezpieczeństwa „bezpieczny pobyt” – zagrożenie wirusem sars-cov-2

Dotyczy to również biletów kupionych bezpośrednio w kasie. Prosimy o zapoznanie się z nim przed decyzją o wizycie w Bagateli.

Prosimy o niezdejmowanie maseczek przez cały czas trwania Państwa wizyty i zachowania bezpiecznej odległości od innych widzów.

Dbajmy o siebie nawzajem.

Dbajmy o siebie nawzajem!