Dbajmy o siebie nawzajem!

02.02.2023

NOWE ZASADY POBYTU W TEATRZE

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!

W związku z decyzją rządu o zmianie zasad uczestnictwa w spektaklach teatralnych, od  1.03.2022 zostają zniesione limity miejsc na widowni, a tym samym nie są już wymagane oświadczenia.

Nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek zasłaniających usta oraz nos podczas pobytu na terenie teatru. Widzowie są zobowiązani do samodzielnego zaopatrzenia się w środki ochrony osobistej.

Osoby, których stan ogólny wskazywałby na infekcje (katar, kaszel, trudności w oddychaniu, wysoka temperatura ciała), nie będą wpuszczane do Teatru. Teatr zastrzega sobie prawo zobowiązania takiej osoby do niezwłocznego opuszczenia obiektu bez prawa do zwrotu należności za bilet.

Wszelkich informacji udziela telefonicznie Biuro Rezerwacji Biletów od poniedziałku do piątku między 9.00 a 16.00.pod nr tel.:

+48 12 422 66 77
+48 12 424 52 10
+48 12 424 52 11

Ponadto zapewniamy Państwa o tym że dokładamy wszelkich starań, by Wasza wizyta przy Karmelickiej 6 i Sarego 7 była bezpieczna. Wszystkie przestrzenie wspólne są na bieżąco dezynfekowane.

Doradzamy – w miarę możliwości – kupno biletów on-line, a jeśli w kasie, to płatność kartą. Dotyczy to również biletów kupionych bezpośrednio w kasie.

Prosimy o niezdejmowanie maseczek przez cały czas trwania Państwa wizyty i zachowania bezpiecznej odległości od innych widzów.

Dbajmy o siebie nawzajem.

Dbajmy o siebie nawzajem!