Krakowskie Złote Maski - wyniki plebiscytu

20.07.2019

Małgorzata Piskorz zwyciężyła w plebiscycie na najpopularniejszą krakowską aktorkę!

Znów mogli Państwo wybierać swoich ulubionych aktorów i przedstawienia. Po kilkunastu latach powracił plebiscyt Krakowskie Złote Maski. Na stronie internetowej „Dziennika Polskiego” można było zgłaszać swoje propozycje do 8 marca. Głosowanie trwało do 23 marca. Nagrody wręczone zostaną na Raucie Aktorów w Międzynarodowym Dniu Teatru, 27 marca, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.

Bagatela i Scena na Sarego 7 zachęcały, by oddając głos na Najpopularniejszą Aktorkę, Najpopularniejszego Aktora, Najpopularniejszy Spektakl i Najpopularniejszy Spektakl Dziecięcy, pamiętali Państwo o zespole i repertuarze naszego Teatru. I pamiętali Państwo.

W pierwszej dziesiątce kategorii Najpopularniejsza Aktorka znalazły się dzięki Państwa głosom także Magdalena Walach (5.), Karolina Chapko (6.) i Kamila Pieńkos (10.). Marcin Kobierski zajął trzecie miejsce jako Najpopularniejszy Aktor, Adama Szarka Widzowie uplasowali na dziewiątym.

Ponadto TATO dziesiąty wśród Najpopularniejszych Spektakli, a O KRASNOLUDKACH,GĄSKACH I SIEROTCE MARYSI piątym Najpopularniejszym Spektaklem Dziecięcym.

Wszystkim, którzy nie pożałowali Teatrowi Bagatela SMS-ów, bardzo, bardzo dziękujemy!

Krakowskie Złote Maski - wyniki plebiscytu