Krótki pandemiczny przewodnik teatralny

17.09.2021

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego Teatr Bagatela dołożył wszelkich starań, by Wasza wizyta przy Karmelickiej 6 i Sarego 7 była bezpieczna. Prosimy o respektowanie zasad i dostosowanie się do wskazań obsługi widowni.

Zakup biletu do Bagateli oznacza akceptację Regulaminu rezerwacji i sprzedaży biletów w Teatrze Bagatela w Krakowie. Dotyczy to również biletów kupionych bezpośrednio w kasie. Prosimy o zapoznanie się z nim przed decyzją o wizycie w Bagateli. Z uwagi na wyjątkową sytuację, wymagającą od nas wszystkich wzajemnej troski, prosimy też o zapoznanie się z poniższymi zasadami bezpiecznego pobytu w Teatrze Bagatela.

Doradzamy – w miarę możliwości – kupno biletów on-line, a jeśli w kasie, to płatność kartą (nie dotyczy to Sceny na Sarego 7, gdzie nie ma takiej możliwości, więc prosimy o wcześniejszy odbiór biletów w kasie przy Karmelickiej).

Jak oglądać przedstawienie, żeby zachować się zgodnie z zasadami bezpiecznego pobytu w Bagateli?

1. Wypełnijcie Oświadczenie widza (do pobrania ze strony Bagateli lub dostępne w kasie) i przynieście je ze sobą na przedstawienie.

2. Przed wejściem do Teatru zakryjcie nos i usta, i pozostańcie w maseczkach przez cały czas trwania przedstawienia, aż do wyjścia z budynku.

3. Wchodźcie do Teatru wyłącznie drzwiami z napisem WEJŚCIE, a wychodźcie zgodnie ze wskazaniami obsługi widowni.

4. Podczas wchodzenia i wychodzenia, a także w foyer i toaletach, zachowujcie dystans.

5. Wszystkie toalety są czynne i dezynfekowane.

6. Bufet w foyer jest nieczynny. Nie przynoście ze sobą przekąsek i napojów i nie spożywajcie ich na terenie Teatru.

7. Szatnia jest nieczynna, ale do przewieszenia okrycia wierzchniego doskonale posłuży wolne miejsce między Wami i sąsiadami.

8. Na widowni siadajcie wyłącznie na miejscach do tego przeznaczonych. Fotele wyłączone z użycia są złożone i oznaczone specjalnymi naklejkami. Zasada ta dotyczy także osób, które przyszły razem i/lub razem mieszkają, więc należy się do niej bezwzględnie stosować.

9. Podczas przerw – o ile nie będzie to niezbędnie konieczne – pozostańcie na swoich miejscach.

Dbajmy o siebie nawzajem.

Krótki pandemiczny przewodnik teatralny