MIKOŁAJKOWE BAJKOWE WARSZTATY

08.12.2022

Podróż do Krainy Św. Mikołaja

Mikołajkowe animacje Michała Malinowskiego z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści
 

Warsztaty są przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia.

Posłuchacie wartościowych bajek z różnych części świata w wykonaniu wspaniałego bajarza Michała Malinowskiego. Następnie nauczymy Was jak wykonać wyjątkowe przestrzenne książeczki rozkładanki ilustrujące Krainę św. Mikołaja oraz Szopki Bożonarodzeniowe. Powstałe podczas warsztatów prace mogą być pięknym prezentem pod choinkę.

 

Bajkowe Przedstawienie – Podróż do Krainy św. Mikołaja

Styl opowiadania jest bardzo żywy. W trakcie bajania uczestnicy głosem i ciałem angażują się w opowiadanie. Wydają najróżniejsze dźwięki, imitują ruchy prezentowanej postaci...

 

Kraina św. Mikołaja - warsztaty ilustracji książeczek przestrzennych

Program warsztatów obejmuje techniki tworzenia książeczek „rozkładanek pop-up”. Kreowane będą niezwykłe ilustracje przestrzenne. Papier jest bardzo wdzięcznym i prostym materiałem, który uzmysławia dziecku, jak wiele stworzyć można z papierowej kartki.

 

Warsztaty rozwijają zdolność koncentracji czyli umiejętność skupienia uwagi na zadaniu, uczą staranności i dokładności w działaniu oraz doskonalą zdolności manualne. Pobudzają myślenie narracyjne i kształtują pozytywne postawy.

Celem spotkania jest zachęcenie  do wspólnego kreatywnego spędzania czasu i czerpania inspiracji z rodzimej tradycji oraz opowieści, które są doskonałym nośnikiem wartości: miłości, przyjaźni i sprawiedliwości.

REGULAMIN WARSZTATÓW

Miejsce: Teatr Bagatela-Scena na ul. Sarego 7
Termin: 5.12.2022
Godziny: 10.00-12.00 (Grupa 1) oraz 12.30-14.30 (Grupa 2)
Warsztaty dla dzieci w wieku: 6-10 lat

Rezerwacja miejsc-Katarzyna Bąk-Chuchacz, tel 424 52 14.

MIKOŁAJKOWE BAJKOWE WARSZTATY