Nowość na Sarego 7

02.01.2017

W Teatrze Bagatela każdy dzień jest pełen miłości

Bagatela wprowadza w czyn swoje hasło „Zakochaj się w teatrze”. 20 stycznia 2017 na Scenie na Sarego 7 odbędzie się pierwszy pokaz „Jutro też jest dzień pełen miłości”. Widowisko muzyczne wyreżyserowali wg własnego pomysłu Kamila Pieńkos i Maciej Sajur, najmłodsi aktorzy w zespole Teatru Bagatela. Entuzjazmem i energią zarazili starszych kolegów: Kamilę Klimczak, Annę i Przemysława Brannych oraz Marcina Kobierskiego.

Szóstka śpiewających aktorów Bagateli opowie historię rozwijającego się uczucia Oliwii i Franka. Ona w dzieciństwie chciała być superbohaterem, on – politykiem, a razem mieli ratować świat przed złem. Czy jako dorosłym uda im się ocalić dziecięcy idealizm? Czy pierwsza miłość okaże się tą jedyną?

Opowieść ułożona została z piosenek i starych – a więc znanych i lubianych – i nowych, napisanych specjalnie do przedstawienia. Autorem opracowania muzycznego jest Łukasz Damrych, on też razem z Wojciechem Orszewskim, Tomaszem Pierzchniakiem i Łukaszem Sobolakiem akompaniuje aktorom na scenie. Koncertowi towarzyszą projekcje Pawła Penarskiego.

najbliższe spektakle: 21 stycznia, 29-31 marca o 19.15 oraz 22 stycznia o 17.00 (z warsztatami Zabierz dziecko do teatru) na Scenie na Sarego 7

Zapraszamy na aktualizowaną podstronę widowiska.

Nowość na Sarego 7