Pożegnajcie stary rok z naszymi aktorami

10.08.2020

Sylwester w Bagateli

Czy może być coś milszego niż spotkanie w dobrym towarzystwie? Proponujemy Wam spędzenie ostatnich chwil 2019 roku z Waszymi ulubionymi aktorami. Przy Karmelickiej 6 zaprezentują krzepiącą angielska farsę o tym, że pieniądze szczęścia nie dają, a na Scenie na Sarego 7 kameralną opowieść o wieloletniej miłości na odległość. Będzie szampańsko!

Na Dużą Scenę zaprasza ekipa „Ryzykownej forsy” w reżyserii Pawła Pitery. Gramy o 17.00 i 20.00.

To farsa, której autor czerpał najlepsze wzorce z domu. Wyszła bowiem spod ręki Michaela Cooneya, syna doskonale Wam znanego twórcy „Maydaya”. Biorąc pod uwagę spiętrzenie omyłek, przebieranek, absurdów i gagów, najwyraźniej bardzo starał się prześcignąć ojca. Czy mu się to udało, musicie ocenić sami. 

Bilety w cenie 110 (balkon) i 130 zł (parter+loża).

 

 

W obsadzie: Urszula Grabowska/ Lidia Olszak, Ewa Mitoń/ Katarzyna Litwin, Kamila Pieńkos/ Aleksandra Chapko, Małgorzata Piskorz/ Izabela Kubrak, Krzysztof Bochenek/ Adam Szarek, Jakub Bohosiewicz/ Marek Bogucki, Przemysław Branny/ Tomasz Lipiński, Michał Kościuk/ Marek Kałużyński, Piotr Różański/ Piotr Urbaniak, Sławomir Sośnierz/ Paweł Sanakiewicz.

 

Na Scenie na Sarego 7 czekają na Was o 19.15 Doris i George, kochankowie z wieloletnim stażem, znani z „Za rok o tej samej porze”. Ich miłość nie miała czasu zardzewieć, ale czy przez dziesięciolecia się nie wypaliła? Bernard Slade spieszy z odpowiedzią w „Po latach o tej samej porze” w reżyserii H.J. Schoena.

 

Bilety w cenie 100 zł.

 

W obsadzie Magdalena Walach i Wojciech Leonowicz.

Przy zakupie online cena biletu wzrasta o złotówkę.

Pożegnajcie stary rok z naszymi aktorami