Sylwester w Bagateli

17.07.2018

Jak sprawić, by mijający rok pozostawił po sobie przede wszystkim dobre wspomnienia?

Nasza propozycja to sylwestrowy wieczór w Teatrze Bagatela. Ostatnie chwile 2017 roku umilą Wam Wasi ulubieni aktorzy. Przy Karmelickiej 6 zaprezentują najświeższą komedię z naszego repertuaru, a przy Sarego 7 śmieszno-smutną kameralną opowieść z zaskakującą puentą. Będzie szampańsko!

Na Dużą Scenę zaprasza targany namiętnościami zespół aktorski objeżdżający angielską prowincję z komedią kryminalną. „Czego nie widać” Michaela Frayna w reżyserii Macieja Wojtyszki obnaży przed Wami kulisy pracy scenicznej. O 16.30 i 20.00 przekonacie się, jak zabawne mogą być osobiste tragedie i zawodowe wpadki pod warunkiem, że są cudze!

Bilety w cenie 110 (balkon) i 130 zł (parter+loża).

W obsadzie: Urszula Grabowska/ Anna Rokita, Jakub Bohosiewicz/ Dariusz Starczewski, Maurycy Popiel/ Adam Szarek, Kamila Pieńkos, Anna Branny, Wojciech Leonowicz/ Marek Bogucki, Magdalena Walach/ Małgorzata Piskorz, Przemysław Branny/ Przemysław Redkowski i Paweł Sanakiewicz.

Na Scenie na Sarego 7 czekają na Was o 20.00 wytrawna psychoterapeutka i jej tajemniczy pacjent. „Boska terapia” polegać ma na wyleczeniu – w ciągu godzinnej sesji – z długoletniej i głębokiej depresji. Czy bohaterka tragikomedii autorstwa Anat Gov, w reżyserii H.J. Schoena, podoła temu zadaniu?

Bilety w cenie 100 zł.

W obsadzie: Ewelina Starejki, Michał Kościuk i Kosma Szyman.

Przy zakupie online cena biletu wzrasta o złotówkę.

Sylwester w Bagateli