VOUCHER TEATRALNY

04.10.2022

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie

PEŁNY OPIS ZASAD KORZYSTANIA Z VOUCHERU:

1.Voucher Teatralny jest ważny do 31 sierpnia 2023, tzn. podlega wymianie na 2 bilety wstępu na przedstawienia z repertuaru Teatru Bagatela, prezentowane na jego scenach do 31 sierpnia 2023 włącznie.

2. Voucher na spektakle grane przy ul. Karmelickiej 6 upoważnia do otrzymania dwóch biletów wstępu na wybrany spektakl grany na Dużej Scenie (wyłączając spektakle: przedpołudniowe, gościnne, premiery, spektakle sylwestrowe oraz spektakle zamknięte), po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji miejsc lub bezpośrednio w kasie przy ul. Karmelickiej 6 w miarę wolnych miejsc.

Jego cena wynosi 180 zł

3.Voucher na spektakle grane na Scenie przy ul. Sarego 7 upoważnia do otrzymania dwóch biletów wstępu na wybrany spektakl grany na scenie przy ul. Sarego 7 (wyłączając spektakle: gościnne, premiery, spektakle sylwestrowe oraz spektakle zamknięte), po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji miejsc lub bezpośrednio w kasie przy ul. Karmelickiej 6 w miarę wolnych miejsc.

Jego cena wynosi 120 zł

    4. Voucher Teatralny nie podlega zwrotowi ani zamianie na gotówkę.

5. Jeżeli cena biletu jest niższa niż wartość Vouchera Teatralnego, kasa nie zwraca różnicy.

6. Voucher Teatralny można wymienić na bilety tylko w kasie Teatru Bagatela w Krakowie przy ul. Karmelickiej 6 i ul. Sarego 7.

     7. Za niewykorzystane Vouchery Teatralne Teatr nie zwraca pieniędzy.

Szczegółowy Regulamin sprzedaży i rezerwacji Voucherów Teatralnych w Teatrze Bagatela znajduje się pod tym linkiem, jak również w zakładce "bilety".

VOUCHER TEATRALNY