VOUCHER TEATRALNY najmilszym prezentem

29.03.2019

UWAGA! VOUCHERY TEATRALNE znów w sprzedaży!

Spełniając życzenia naszych Widzów, w sezonie 2018/19 wprowadzamy do sprzedaży VOUCHER TEATRALNY. Doskonale się sprawdzi jako prezent na każdą okazję, np. mikołajowo-gwiazdkowy.

Z kwiatami, zamiast kwiatów, z bombonierą, zamiast bomboniery – jako wyraz wdzięczności czy prezent dla rodziców, dziadków, dla krewnych i przyjaciół, dla szefów i podwładnych, dla uczniów i studentów, dla jubilatów i solenizantów, a także dla nowożeńców.

Otwarty bilet wstępu dla dwóch osób na dowolnie wybrany z aktualnego repertuaru spektakl, ważny od 1 października 2018 do 30 września 2019, kosztuje:

  • na Dużą Scenę – 160 zł;
  • na Scenę na Sarego 7 – 110 zł.
  1. VOUCHER TEATRALNY można kupić tylko za gotówkę w kasie Teatru Bagatela.
  2. VOUCHER jest ważny do 30 września 2019, czyli można go wymienić na dwa bilety wstępu na spektakle prezentowane na scenach Teatru Bagatela do 30 września 2019 włącznie. VOUCHER można wymienić na bilety tylko raz.
  3. VOUCHER upoważnia do otrzymania 2 biletów wstępu na wybrany spektakl Teatru Bagatela (wyłączając spektakle: gościnne, premiery oraz spektakle zamknięte), po wcześniejszej rezerwacji miejsc lub bezpośrednio w kasie w miarę wolnych miejsc.
  4. VOUCHER nie podlega zwrotowi ani zamianie na gotówkę.
  5. Jeżeli cena biletu jest niższa niż wartość VOUCHERA, kasa nie zwraca różnicy.
  6. VOUCHER można wymienić na bilety tylko w kasach Teatru Bagatela w Krakowie przy ul. Karmelickiej 6 i Sarego 7.
  7. Za niewykorzystane VOUCHERY Teatr nie zwraca pieniędzy.
VOUCHER TEATRALNY najmilszym prezentem