Rezerwacja biletów

Konto wpłat za bilety tylko wcześniej zarezerwowane w Biurze Rezerwacji Biletów.

UWAGA: to konto nie służy do przelewów za bilety zakupione w panelu „Kup bilet on-line”.

W tytule przelewu wymagany jest numer rezerwacji podany przez pracownika BRB:

BANK PEKAO S.A. III ODDZIAŁ KRAKÓW
63 1240 2294 1111 0010 2720 7487

Kasa biletowa

czynna:
pon.: 10.00 - 19.15
wt.-sob.: 9.00 - 19.15
niedz.: 2 godziny przed spektaklem
+48 12 424 52 00 wew. 212, 258
 
Scena na Sarego 7; ul. Józefa Sarego 7
(scena kameralna)
godzinę przed spektaklem

Biuro Rezerwacji Biletów

czynne: pon. - pt. 9.00 – 18.00

w weekend rezerwacja możliwa w kasie

tel. +48 12 422 66 77, +48 12 424 52 10,
+48 12 424 52 11, faks +48 12 422 45 44

Siedziba

Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
ul. Karmelicka 6, 31-128 Kraków 
NIP 675 00 07 280
 
Centrala tel. +48 12 424 52 00, 
E-mail:  info@bagatela.pl
 

Dyrektor Naczelny i Artystyczny
Henryk Jacek Schoen


Sekretariat
tel. +48 12 422 18 15
E-mail: sekretariat@bagatela.pl

UWAGA: wnioski o udostępnienie informacji publicznej prosimy przesyłać wyłącznie na adres sekretariatu lub adres: bip@bagatela.pl.

Konto ogólne
UWAGA: to konto nie służy do przelewów za bilety ani zarezerwowane w BRB, ani kupione on-line.

BANK PEKAO S.A. III ODDZIAŁ KRAKÓW
16 1240 2294 1111 0000 3708 6653

 

Scena na Sarego 7
ul. Józefa Sarego 7, 31-047 Kraków 
 
Strefa K-805
al. Jerzego Waszyngtona 1, 30-204 Kraków

Henryk Jacek Schoen

Sekretariat

tel. +48 12 422 18 15

E-mail: sekretariat@bagatela.pl

Renata Derejczyk

tel +48 12 424 52 28

E-mail: r.derejczyk@bagatela.pl

Włodzimierz Goraj

tel. +4812 424 52 23

E-mail: w.goraj@bagatela.pl

Magdalena Mucha

tel. +48 12 424 52 28

e-mail: koordynacja@bagatela.pl

Kierownik

Aleksandra Urbaniak

tel. +48 12 422 25 00, 424 52 00 w. 247

E-mail: a.urbaniak@bagatela.pl
 

Abonamenty

Krzysztof Dziedzic

tel. +4812 424 52 00 w. 232

E-mail: abonamenty@bagatela.pl
 

 

Aneta Belcik

tel. +48 12 424 52 04

E-mail: abelcik@bagatela.pl

Kierownik (PR, media, sponsoring, redakcja „Premiery”, reklama)

Magdalena Musialik - Furdyna

tel. +48 12 424 52 00, w. 249

E-mail: m.furdyna@bagatela.pl
 

Wydawnictwa, media internetowe

Bogumiła Michalska

tel. +48 12 424 52 00, w. 213

E-mail: michalska@bagatela.pl

 

Promocja w nowych mediach

Patrycja Babicka

tel. 692 21 55 44

E-mail: pbabicka@bagatela.pl

Kierownik

Karolina Więckowska

wieckowska@bagatela.pl

 

Marketing internetowy

Marta Müller

muller@bagatela.home.pl

Kierownik

Robert Łęcki

tel. +4812 422 60 13, 424 52 00 w. 244

E-mail: techniczny@bagatela.pl