Bodo -gościnnie-

Danuta i Lech Kujawińscy, Dariusz Taraszkiewicz

Duża Scena Karmelicka 6

Formacja Delfini przedstawia

Danuta i Lech Kujawińscy, Dariusz Taraszkiewicz

BODO - musical

reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

choreografia: Agnieszka Brańska

występują: Dariusz Kordek (jako Eugeniusz Bodo), Natasza Leśniak, Agnieszka Darkowska, Ania Matysiak, Justyna Ostach, Mirosław Woźniak, Błażej Stencel i Dariusz Taraszkiewicz

Teatr Bagatela, Duża Scena, 22 października, 17.30 i 20.00

bilety: kasa Teatru Bagatela, ul. Karmelicka 6, kasa Filmotechniki, Rynek Główny 9 oraz online: www.teatralne-delfini.pl

rezerwacja: 606 747 336, 12 647 19 33

Wyjątkowy musical i nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego, Eugeniusza Bodo. Przenosimy się na estradę lat 20-tych i 30-tych, pełną piór, cekinów i zalotnych spojrzeń, ale przede wszystkim pełną pięknej muzyki i stylowego tańca. Uroku dodają spektaklowi współczesne projekcje multimedialne, stworzone specjalnie na potrzeby musicalu. Ponadto widza czekają dodatkowe efekty dźwiękowe, a nawet sztuczki magiczne. W to wszystko wpleciona została opowieść człowieka nie do końca spełnionego, niejasnego i trudnego do jednoznacznego określenia, uwikłanego w czasy wojny i niejasną śmierć; będącego przez całe życie pod ogromnym wpływem matki i uzależnionego od sceny, oklasków i miłości tłumu.

Muzyka znana, ale na nowo zaaranżowana, a wszystkie utwory to niezapomniane międzywojenne szlagiery, które widzowie doskonale znają i mogą śpiewać wraz z Eugeniuszem Bodo (Już taki jestem zimny drań, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Sex appeal, Najcudowniejsze nóżki).

Choreografia stworzona została przez Agnieszkę Brańską, artystkę stale współpracująca z Teatrem Roma i będąca głównym choreografem serialu Bodo. Efektowne kostiumy. Na scenie tancerze znani m.in. z programu Taniec z Gwiazdami.