Dobry wieczór kawalerski -gościnnie-

Dorota Truskolaska-Alibert

Duża Scena Karmelicka 6

Galeria Artystyczna przedstawia

Dorota Truskolaska-Alibert

DOBRY WIECZÓR KAWALERSKI czyli Na drugą nóżkę

reżyseria: Piotr Nowak

scenografia: Witold Stefaniak

kostiumy: Viola Lee

muzyka: Maciej Makowski

występują: Andrzej Andrzejewski, Waldemar Błaszczyk, Tomasz Borkowski, Piotr Ligenza, Piotr Miazga, Piotr Nowak, Michał Piela, Marcin Rogacewicz, Michał Sitarski, Michał Żurawski

Teatr Bagatela, Duża Scena, 18 listopada, 17.30 i 20.15

bilety 130 zł/ 90 zł w kasie teatru, on-line: www.kupbilecik.plwww.ebilet.pl oraz u organizatora: 575 919 123

„Dobry wieczór kawalerski czyli Na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza. A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na scenie!

„Dobry wieczór kawalerski czyli Na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym, nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. „Dobry wieczór kawalerski czyli Na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.