Przygoda z ogrodnikiem -gościnnie-

Norm Foster

Duża Scena Karmelicka 6

Galeria Teatralna przedstawia
 
Norm Foster
 

PRZYGODA Z OGRODNIKIEM

tłumaczenie i reżyseria: Mirosław Połatyński
 
scenografia: Witold Stefaniak
 
kostiumy: Aneta Suskiewicz
 
 
występują: Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk/ Katarzyna Cichopek/ Edyta Herbuś, Anna Oberc/ Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski/ Bartek Żukowski, Bogdan Kalus, Michał Sitarski
 
Teatr Bagatela, Duża Scena, 24 września, 17.15 i 20.15.
 
bilety: kasa Teatru Bagatela, ul. Karmelicka 6
 
Autor Przygody z ogrodnikiem, Kanadyjczyk Norm Foster, znany jest polskiemu widzowi z takich przebojów scenicznych, jak: Premiera, Ostra jazda, Old Love, Randka w ciemno na dwie pary, Długi łykend czy Między łóżkami.
 
Para aktorów - państwo Dzicy - po latach pracy porzuca ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. U szczytu kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik państwa Dzikich? Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość?
 
Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada - to wszystko powinno przyciągać bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji.
 
- Panie i Panowie. Proszę zapiąć pasy i otworzyć umysły, ponieważ doznacie na sobie siły „Metody Dzikich”. Seminarium zmieniające życie. Stworzone po to, żeby osadzić Was na ścieżce emocjonalnego i profesjonalnego sukcesu. A teraz... oto dwoje specjalistów od samorealizacji, którzy będą przewodnikiem po meandrach Waszych osobowości, aż do osiągnięcia celu. Dyrygenci Waszego przebudzenia i nowego początku. Mężczyzna i kobieta, którzy przez siedem burzliwych lat ulepszali życie na całym globie. Powitajmy ich proszę... autorzy poradnika „Sukces, to ciągła praca nad sobą” i najlepiej sprzedającej się ostatnio książki „Dzikość w środku”... oto przed Wami Hal i Cindy Dziki!