Triathlon story czyli Chłopaki z żelaza -gościnnie-

Dorota Truskolaska Alibert

Duża Scena Karmelicka 6

Galeria Artystyczna przedstawia

Dorota Truskolaska Alibert

TRIATHLON STORY, CZYLI CHŁOPAKI Z ŻELAZA

reżyseria Piotr Nowak

występują Waldemar Błaszczyk, Leszek Lichota, Piotr Nowak, Bartłomiej Topa

Wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia, która rozgrywa się w przeddzień zawodów Ironman.

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy tych najbardziej prestiżowych triathlonowych zmagań. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu.

Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

Triathlon story rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska: Bartłomieja Topy, Leszka Lichoty, Waldemara Błaszczyka oraz Piotra Nowaka, który jest jednocześnie reżyserem sztuki, gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Teatr Bagatela, Duża Scena, ul. Karmelicka 6: 22 stycznia, 17.00 i 20.00

rezerwacja i sprzedaż biletów:

organizator: 575 919 123

kasa Teatru Bagatela: 12 424 52 12

kupbilecik.pl

ebilet.pl