Triathlon Story -gościnnie-

Dorota Truskolaska-Alibert

Duża Scena Karmelicka 6

Galeria Artystyczna przedstawia

Dorota Truskolaska-Alibert

TRIATHLON STORY, CZYLI CHŁOPAKI Z ŻELAZA

reżyseria: Piotr Nowak

występują: Waldemar Błaszczyk, Leszek Lichota, Piotr Nowak, Bartłomiej Topa

Teatr Bagatela, Duża Scena, 17 lutego 2020, 17.30 i 20.15
bilety:
organizator: 575 919 123; kasa Teatru Bagatela: 12 424 52 12, Bileteria EMPIK oraz on-line: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl

UWAGA, Biuro Rezerwacji Biletów Teatru Bagatela NIE PROWADZI rezerwacji na spektakle gościnne.

ceny biletów: 130 zł i 90 zł

Triathlon story to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia, która rozgrywa się w przeddzień zawodów Ironman.
W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy tych najbardziej prestiżowych triathlonowych zmagań. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu.
 
Łączy ich triathlon, a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.
 
Triathlon story rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska: Bartłomieja Topy, Leszka Lichoty, Waldemara Błaszczyka oraz Piotra Nowaka, który jest jednocześnie reżyserem sztuki, gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.